Usługi dźwigiem 50 t – Częstochowa

Usługi dźwigiem 50 t są skierowane do osób, które potrzebują maszyn o najwyższym możliwym udźwigu wśród oferowanych przez nas sprzętów. Sprawdzają się one wszędzie tam, gdzie niezbędny jest duży promień podnoszenia – wraz z większym udźwigiem można liczyć bowiem na dłuższe ramię. To sprzęty bardzo uniwersalne, cenione przede wszystkim w branży budowlanej. Pozwalają na unoszenie gotowych prefabrykatów elementów konstrukcji na miejsce, dzięki czemu prace przebiegają niezwykle szybko. Jest to możliwe nawet w przypadku bardzo wysokich budynków.

Usługi dźwigiem są realizowane przede wszystkim w Częstochowie i okolicach. Ich ogromną zaletą jest fakt, że przedsiębiorca nie musi zatrudniać wykwalifikowanego operatora. Wszystkie usługi są dostępne w pakiecie, co znacznie usprawnia realizowanie danej inwestycji, zwłaszcza gdy dźwig 50 t jest potrzebny tylko jednorazowo.

Gdzie sprawdzą się usługi dźwigiem o udźwigu maksymalnym 50 t

Dźwigi o maksymalnym udźwigu 50 t pozwalają na wykonywanie zaawansowanych prac. Zwykle mają one związek z działaniami na placach budowy. Maszyny o takich parametrach mogą być stosowane także w wielu innych sytuacjach. Mowa tu m.in. o transporcie i rozładunku wyjątkowo ciężkich towarów. To urządzenia stworzone z myślą o wykonywaniu zadań specjalnych, z którymi nie poradzą sobie dźwigi i żurawie samojezdne o mniejszym udźwigu.

Najpowszechniejsze zastosowania dźwigów 50 t to:

  • rozładunek i załadunek ciężkich towarów, w tym także większych drzew,
  • rozbiórka budynków, w tym także kominów,
  • transport ciężkich materiałów budowlanych na dach,
  • demontaż więźby dachowej,
  • montaż instalacji na dużych wysokościach, np. paneli fotowoltaicznych.

W skład naszej oferty wchodzą przede wszystkim dźwigi umieszczone na jednostkach napędowych, które pozwalają na ich łatwe transportowanie na miejsce prowadzonych prac. To mobilne urządzenia, sprawdzające się wszędzie tam, gdzie konieczne jest częste zmienianie lokalizacji konstrukcji. Do dźwigów o tak dużym udźwigu można również dołączyć przedłużkę, zwiększającą długość ramienia nawet o 15 m. To dobre rozwiązanie w sytuacji, gdy maszyna musi stanąć w większej odległości od podnoszonego obiektu, ze względu na m.in. warunki terenowe w danej lokalizacji.

Usługi dźwigiem 50 t – profesjonalni operatorzy

Usługi dźwigiem 50 t są realizowane przez naszych operatorów. Dysponują oni uprawnieniami, które pozwalają na legalne i w pełni bezpieczne kierowanie tak dużymi sprzętami. Wykonują oni prace zgodnie z wymaganiami klienta i stworzonym projektem. Zapewniają sprawne działanie, zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP.

Usługi dźwigiem 50 t mogą być realizowane przez okres dłuższy niż jeden dzień. Dokładne szczegóły zlecenia należy ustalić z nami odpowiednio wcześnie. Na tej podstawie sprawdzimy, czy w konkretnym terminie nasi operatorzy są dostępni, a także obliczymy cenę usługi. Działamy przede wszystkim na terenie Częstochowy i w okolicach. Oferujemy także nasze maszyny na wynajem, co jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które mają uprawnienia do kierowania takimi urządzeniami. Zapraszamy do kontaktu przede wszystkim przedsiębiorców z różnych branż.